Otelimiz

MIRANDA MORAL BEACH HOTEL

Antalya’nın doğa harikası ilçesi olan Kemer’in merkezinde; Akdeniz’in en güzel sahillerinden birinde yer alan Viking Moral Beach Otel, 2012 yılı itibariyle hizmet vermeye başlamıştır. Denize sıfır konumda yer alan tesis “Her Şey Dahil”  konseptinde olup; havalimanına 55 km. , Antalya merkeze 45 km. uzaklıktadır. Yetişkin ve çocuklar için birer açık havuzu bulunan tesisin hemen önünde kendine ait bir çakıl plajı bulunmaktadır. Deniz ve kara manzaralı olmak üzere toplam 45 oda bulunan tesiste; açık ve kapalı alana sahip bir adet restoran ve bir adet de bar bulunmaktadır.Dünyaca ünlü tarihi sit alanları ve rekreasyon bölgelerine ( Olympos , Çıralı , Phaselis ) yakın mesafede bulunan Kemer’de hizmet veren tesisimiz; Kemer içinde ki dünyaca ünlü gece klüplerine, canlı müzik çalınan barlar sokağına ve alışveriş merkezine yürüyüş mesafesindedir. Otelimiz sahil şeridinde bulunan yürüyüş alanına ve eşsiz manzaralı Ayışığı Parkı’na kısa mesafededir.

ODALAR

Tesiste yetişkinler ve çocuklar için birer havuz bulunmaktadır. Yetişkin havuzu 1.40m derinliktedir, 150m2 lik alana yayılmıştır. Hemen yanında yer alan çocuk havuzu 0.40m derinliktedir ve 20m2 lik bir alana sahiptir.Tesis misafirleri havuzdan 07:00/19:00 saatleri arasında yararlanabilirler.

PLAJ ve HAVUZ

Otelin hemen önünde yer alan taşlı plaj, suyunun berraklığı ile dikkat çekmektedir. Sahilde, tesis misafirleri için şezlong, şemsiye, duş, wc hizmetleri ile Beach Bar bulunmaktadır.Tesis misafirleri için şezlong- şemsiye ve diğer hizmetler ücretsizdir.
Beach Bar’da servis edilen içecekler ücretlidir. Otel misafirlerine havuz ve plajda kullanmaları için günde bir kez değiştirmek koşuluyla plaj havlusu servis edilmektedir.

RESTAURANT

Hotel bünyesinde 50 kişi kapasiteli, nezih bir ortamda hizmet veren bir adet restaurant bulunmaktadır.Bu restaurantımızda sabahları konsepte dahil olarak kahvaltı servisi verilmektedir. Akşamları ise müzik eşliğinde Türk ve dünya mutfaklarının seçkin lezzetleri a’lacarte olarak sunulmaktadır.Haftanın belli günlerinde misafirlerimize eğlenceli bir ortam sağlamak amacıyla canlı müzik yapılmaktadır. Tatilinizin buluşma noktası olacak barımız, geniş içecek yelpazesiyle 10:00 – 01:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 08:00 – 23:00 saatleri arasında oda servisimiz mevcuttur.